Zaraz po ogłoszeniu dofinansowania Robotyzacja i Cyfryzacja  dla dużych przedsiębiorstw zorganizowaliśmy dla Państwa webinar, podczas którego prezentowaliśmy wszystkie plusy i minusy inicjatywy Ministerstwa Aktywów Państwowych.

Już 5 października o godzinie 10:00 chcielibyśmy podpowiedzieć Ci, w jaki sposób pozyskać finanse na automatyzację, robotyzację oraz cyfryzację procesów w dużej oraz średniej firmie nie tylko przy pomocy programu Robotyzacja i Cyfryzacja, ale także innych dostępnych dofinansowań (chociaż jeśli chcesz, nie wahaj; się nabór został przedłużony do połowy listopada, o czym na pewno wspomnimy podczas wydarzenia).

ZAREJESTRUJ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

5 października (czwartek) o godzinie 10:00

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoja organizacja ma status średniego lub dużego przedsiębiorstwa,
 • Twoja firma nie spełnia kryteriów obligatoryjnych przewidzianych w dotacji Robotyzacja i Cyfryzacja dla dużych przedsiębiorstw, jak chociażby wartość inwestycji powyżej 8 mln zł,
 • Wstrzymałeś lub wstrzymałaś się z ubieganiem się o dofinansowanie w Robotyzacji i Cyfryzacji, ponieważ termin składania wniosków był zbyt krótki dla Twojej firmy,
 • Planujesz w swojej firmie inwestycję z zakresu automatyzacji, robotyzacji lub cyfryzacji,
 • Zastanawiasz się, czy można pozyskać dofinansowanie na projekty typowo inwestycyjne,
 • Chcesz dowiedzieć się, jakie kryteria musi spełnić Twoja firma, aby pozyskać bezzwrotną dotację na transformację cyfrową swojej firmy.

Do kogo skierowany jest webinar?

Do udziału w webinarze zapraszamy wszystkich przedstawicieli dużych przedsiębiorstw, a w szczególności:

 • właścicieli i członków zarządu
 • dyrektorów finansowych
 • managerów i dyrektorów odpowiedzialnych za prace badawczo-rozwojowe lub też business development
 • managerów i dyrektorów operacyjnych
 • specjalistów ds. funduszy unijnych (osób pozyskujących dotację na realizację projektów w ich firmach)

Nie możesz uczestniczyć w webinarze na żywo?
Zapisz się, a otrzymasz nagranie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prowadząca webinar:

Natalia Kujawska, Partner InnovaTree

Od zawsze łączyłam naukę z biznesem. Jako założycielka firmy biotechnologicznej zarządzającej laboratorium, poznałam praktyczne aspekty realizacji projektów B+R i inwestycyjnych. Znam przedsiębiorców, ich potrzeby i problemy. Odpowiadając na nie, budujemy doskonałe partnerstwo, które prowadzi do ukierunkowanego rozwoju w oparciu o dotacje.

Jestem mangerem silnie skoncentrowanym na pozyskiwaniu funduszy UE na realizację projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych. Wielokrotnie współpracowałam z przedsiębiorstwami działającymi w branży chemicznej, spożywczej, medycznej, metalowej, motoryzacyjnej, budowlanej i IT. Moje doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie w ramach Komisji Europejskiej, NCBiR, PARP, BGK, a także w ich realizacji, zaowocowało założeniem Innovatree – jednej z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce.

Poznaj firmy, które z nami współpracowały